Вхідні двері на захисті вашого будинку

1479978898_12Вхідні двері – це конструкція, яка призначається для захисту входу будівлі від проникнення до неї сторонніх людей, тварин та повітряних мас з пилом, брудом, дощем, тощо. Від міцності матеріалу вхідних дверей залежить і їхня надійність. Якщо від протягів можуть вберегти і двері з тоненької фанери, то від небажаного проникнення сторонніх двері мають бути виготовлені з міцного і надійного матеріалу. І безперечним лідером в цій області залишається метал.

Широкий вибір дверей, пропонованих нашими ринками дозволяє знайти саме те, що потрібно вам. Але не завжди. Іноді готова продукція або не підходить за розміром, або не подобається дизайн. Вихід є! металеві двері на замовлення Львів, місто де працюють підприємства, які пропонують металеві двері, що точно підійдуть і за розміром, і за конструкцією, і за дизайном.

Чим же радять керуватися фахівці у виборі дверей?

Найперше – треба знати яке саме приміщення повинні захищати двері. Гараж, комору, сховище, будинок – варіантів багато, але саме вони визначають наступні важливі критерії.

Матеріал. Традиційним матеріалом для виробництва дверей є деревина і найкраще – то цільна деревина. Також виготовляють двері і з її похідних: ДВП, шпон, ДСП. Скляні двері виглядають стильно і навіть романтично. Їх виготовляють з міцного безпечного скла, прозорого, матового, чи кольорового. Алюмінієві двері – міцні й вогнестійкі, мають прекрасну звуко- і теплоізоляцію. Надійність металевих дверей поза конкуренцією. Їхній вигляд і дизайн нічим не поступається іншим, також вони мають різні рівні охорони.

Відповідно до наповнення полотна двері можуть бути порожнистими або зі стільниковим заповненням. Порожнисті двері заповняють всередині хвилястим картоном у вигляді сот.

Двері бувають однопільні, з двома рівними полотнами і полуторні, якщо полотна мають різну ширину. Вибір залежить від призначення і місця встановлення конструкції.

Дверна основа буває глухою або заскленою. Скло застосовують безбарвне, непрозоре, кольорове, з використанням відомих орнаментів і інших дизайнерських компонентів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *