Чому будинки ручної рубки стали такими популярними?

ocilindrovka Не секрет, що технологія будівництва дерев’яних будинків зазнала суттєвих змін. Це призвело до появи різноманітних проектів,які оптимально підходять для сімей з дітьми. Примітно, що вартість ручної рубки невелика і доступна для більшості споживачів. Крім того, подібні будинки мають більшу кількість особливостей, про які буде розказано далі.

Перелік достоїнств

Для початку необхідно звернути увагу на те, що зведення подібних споруд здійснюється досить швидко і без застосування спецтехніки (підйомників, автокранів, маніпуляторів і так далі). Зрозуміло, що для цих цілей потрібна бригада кваліфікованих фахівців, тому зараз з’явилися компанії, що пропонують повний спектр будівельних послуг.

Ручна рубка дозволяє отримати ідеально рівні і гладкі стіни без задирок. Крім того, фахівці обробляють деревину особливим складом, який забезпечує чудовий захист від вологості і паразитів. Цей же матеріал дозволяє колодам витримувати прямий вплив полум’я.

Рубка здійснюється безпосередньо на будівельному майданчику. Це дозволяє замовнику контролювати весь цикл робіт, а також стежити за грамотним використанням всіх наявних засобів, що виключає розкрадання матеріалів. Фахівці обробляють пиломатеріали з урахуванням не тільки вимог замовника і проектної документації, але також і особливостями ландшафту.

Це дуже важливо, оскільки дозволяє добитися ідеально рівній геометрії споруди. Саме за рахунок усіх перерахованих факторів ручна рубка і стала настільки популярною серед громадян.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *