Газове опалення: особливості та переваги

В даний час існує декілька різновидів систем опалення, призначених для обігріву приватного будинку. Газове обладнання користується популярністю у власників нерухомості, так як має невисоку вартість. Сьогодні організувати газове опалення приватного будинку  пропонують багато спеціалізовані компанії.

Чим цікаві системи?

Варто розглянути основні переваги:

  • Газові котли мають високий рівень коефіцієнта корисної дії.
  • Устаткування працює в автоматичному режимі.
  • Керувати пристроями, а також обслуговувати їх, вельми просто.
  • Системи надають можливість опалювати споруди з будь-якою площею.
  • Сучасне обладнання економічно витрачає паливо.
  • Нема потреби в облаштуванні приміщення, в якому встановлюються компоненти системи.

На сучасному ринку існує декілька різновидів газових котлів. Вони можуть бути як одно-, так і двоконтурні. Устаткування встановлюється на підлогу, фіксується на стіну, а також може мати внутрішню і відкриту камери згоряння.

Підбір необхідного обладнання здійснюється з урахуванням потужності, яка необхідна для конкретної споруди. Прикладом, на десять квадратних метрів потрібно 1 кВт. Ці параметри будуть дієвими, якщо будівля має стандартну висоту стель (не більше 2,8 метра).

Для приватних споруд, розташованих далеко від центральних магістралей, підійде опалення за допомогою балонів, наповнених зрідженим газом. Слід зазначити, що витрата палива буде істотно вище, а саме – 3 балона в тиждень для будівлі в 100 квадратних метрів (при температурі не нижче -20 градусів за Цельсієм).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *