Поставки якісного кольорового металопрокату

Ви є керівником великого підприємства, і потрібен надійний постачальник першокласного металопрокату? З цим готова допомогти організація «Альметов». Компанія не перший рік працює на вітчизняному ринку і володіє значним досвідом, а також виробничими потужностями. Кольоровий металопрокат виготовляється за всіма нормативами ГОСТ, що свідчить про бездоганну якість продукції.

Одним з головних конкурентних переваг підприємства є її персонал. Кваліфіковані фахівці володіють і навичками, і знаннями, що дозволяють випускати відмінну продукцію. Ознайомитися з продукцією можна на офіційному сайті http://www.almet.ru/ru/.

Перелік інших особливостей

Підприємство випускає наступний металопрокат:

  • алюмінієвий;
  • бронзовий;
  • латунний;
  • мідний.
    Крім цього, в асортименті компанії «Альметов» є напівфабрикати зі сплавів нікелю, олова, цинку і свинцю. На складі завжди присутній понад 1 000 тон готової продукції, що зводить час поставки товару до мінімуму. Організація пропонує клієнтам близько 10 000 різних типорозмірів, що відкриває великі можливості для замовлення металопрокату.На даний момент компанія «Альметов» активно співпрацює як з російськими, так і з закордонними підприємствами. При необхідності замовникам можуть бути надані сертифікати, що свідчать про відповідність прийнятим стандартам. Якщо у клієнтів виникли будь-які питання щодо покупки металопрокату, то вони можуть обговорити їх з персональним менеджером. Співробітник фірми «Альметов» допоможе з оформленням замовлення.
    www.almet.ru

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *