Пакети “майка” від компанії “МірПак”

Пакети, призначені для упаковки товару як в продовольчих магазинах, так і в торгових точках з продажу одягу і техніки, відносяться до найбільш затребуваним різновидам поліетиленової продукції. У компанії “МірПак” можна замовити виготовлення пакетів майка будь-якого розміру і кольору, в тому числі і з нанесенням відмітних знаків магазину.

Типи продукції

Компанія “МірПак” має в своєму розпорядженні власні виробничі площі, на яких виготовляються пакети з поліетилену високого (ПВД) і низького (ПНД) тиску. Відмінною особливістю останніх є стійкість до розтягування. Це дозволяє використовувати їх для великовагових товарів. Моделі з ПНД оптимально підійдуть для продуктових супермаркетів і магазинів з важкою малогабаритною побутовою технікою.

Пакети майка з ПВД володіють глянсовою поверхнею і стійкістю до стирання. Надійність продукції перевіряється у власних лабораторіях “МірПак”. Такі пакети ідеально підійдуть для фірмових магазинів одягу, взуття, косметики і парфумерії. На їх поверхню можна наносити довговічний фірмовий напис або логотип компанії, а зовнішній презентабельний вигляд пакетів з ПВД підкреслить репутацію магазину.

Замовити продукцію “МірПак” можна на сайті mirpack.ru. Компанія поставляє товар дрібним, середнім і великим оптом, а мінімальне замовлення становить 5000 рублів. Залежно від обсягу партії компанія надає знижки на продукцію та вигідні умови транспортування товару в місто клієнта. Самовивезення пакетів можна здійснити в місті Жуков.
www.mirpack.ru

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *