Засклення балконів з дахом

Виробники пластикових вікон постійно розробляють новітні технології для задоволення потреб будь-якого замовника. Самим технологічно складним процесом установки є скління балкона з дахом http://ekobalcon.ru/ . Майстрам потрібно домогтися не тільки красивого виду, але і надійного захисту від негативних погодних умов.

Монтаж балконних даху

Багато будинків старої споруди мають незакриті майданчика. Через прямого впливу вуличних факторів їх функціональність сильно обмежена. Людина не зможе користуватися балконом в будь-який час, до того ж незахищена конструкція підлягає щорічному ремонту. Єдиним варіантом для комфорту стає скління майданчики.

Додатково обладнати покрівельними матеріалами необхідно балкони на останньому поверсі або при відсутності верхньої плити. Монтаж даху може здійснюватися в основному наступними способами:

  • Самостійна деталь. Кріпиться до стіни. Перед її пристроєм потрібно провести розрахунок можливого навантаження і стійкості від поривів вітру.
  • Опорний варіант. До незалежної даху додаються стійки. Завдяки цьому навантаження знижується, і з’являється можливість подальшої установки віконних блоків.
  • Залежний елемент. Монтують після оформлення склопакетів, кріплять до стіни і рам.
    Всі види виконуються за допомогою каркасної конструкції, яка може бути виготовлена ​​з дерева або металу. Незважаючи на дорожнечу останньої, вона довговічніша і надійна. Елементи з’єднуються зварюванням, металевими куточками і шурупами.

    Варіант скління потрібно вибирати в залежності від господарських потреб. Для економічності можна застосувати холодну конструкцію. Вона захистить від дощу, снігу та вітру, але не забезпечить комфортного перебування. Тим, хто хоче створити з балкона додаткову кімнату або кабінет, слід звернути свою увагу на тепле скління. Воно має на увазі термоізоляцію, освітлення та оздоблення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *