Особливості та види вантажних шин

В даний час на ринку реалізується кілька різновидів шин для вантажних автомобілів. До вибору покришок необхідно поставитися максимально серйозно, так як вони відчувають сильне навантаження. Транспорт щодня долає значні відстані, має велику масу. Придбати гуму, а також замовити вантажний шиномонтаж http://moscow.petromaster.ru/services/gruzovoy_shinomontazh можна в багатьох великих населених пунктах.

Чим цікаві покришки?

Варто вивчити основні різновиди:

  • Дорожні. Даний варіант призначений для пересування по асфальту. Він істотно знизить витрати палива, забезпечить максимальну стійкість, а також швидко зупинить транспорт при різкому гальмуванні. Гума видає мінімум шуму. Варто зауважити, що на невдосконаленому покритті відбувається швидкий знос шин, а також істотно знижується прохідність.
  • Позашляхові. Головна відмінна особливість покришок – це наявність розвинених грунтозацепів. Вони мають ширину, рівну виїмок на протекторі. Недостатні розміри за короткий проміжок часу заб’ються брудом, тому стануть марними в умовах бездоріжжя.
  •  

    Універсальні. Така гума являє собою середній варіант з двох попередніх. Її можна використовувати як на асфальті, так і на сільських дорогах. Шини впевнено зчіплюються з різними типами покриттів, так як мають малюнок в середній частині протектора і грунтозацепи – по краях. Дана гума встановлюється на самоскиди, бетономішалки та іншу будівельну техніку.

    Купувати вантажні шини потрібно у продавців з гарною репутацією. Такі організації нададуть гарантію на реалізований товар.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *