Ліжко з масиву: нюанси вибору і експлуатації

Натуральне дерево помітно оживляє інтер’єр, з дизайнерської точки зору його можна розглядати як синонім понять тепла і затишку. Тому ліжко з масиву http://fabrika-rila.ru/krovati/ є популярним предметом для обстановки як класичних, так і сучасних , модерністських спалень. Однак про розміщення і збереження зовнішнього вигляду виробу доведеться подбати особливо.

Практичні рекомендації

  • Щоб ліжко задовольняло не тільки особистими перевагами, але і архітектурним особливостям приміщення, слід звернути увагу на такі параметри, як розмір кімнати, наявність ніш і подіумів. Так, для компактної спальні має сенс придбати меблі з вбудованими ящиками, полицями, а для розміщення в стінній виїмці підійде виріб без головах.
  • Купуючи ліжко з масиву, будьте готові до перетворень домашнього мікроклімату: на меблях негативно позначаються підвищена вологість і температурні перепади. У більшості випадків проблему можна вирішити за допомогою установки осушувача або кондиціонера з розширеним функціоналом. Також виріб з натурального дерева повинно знаходитися на відстані не менше 1,5 метра від інтенсивних джерел тепла – радіаторів, обігрівачів, камінів і уникати прямих сонячних променів. В іншому випадку матеріал втрачає колір, з’являються тріщини.
    Для догляду за ліжком з масиву будуть потрібні м’які безворсовие ганчірки (при наявності різьблених фрагментів – м’які пензлики), меблеві олівці для усунення дрібних механічних пошкоджень, поліролі на восковій або силіконовій основі (підсилюють бар’єрні властивості матеріалу).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *