Кредит під заставу нерухомості – простий спосіб отримати позику в банку

Сьогодні при отриманні великогї позики може знадобитися поручительство фізичної особи або майно, яке буде виступати в якості забезпечення. Якщо немає людей, які бажають стати позичальниками разом із заявником, то оптимальний вихід із ситуації – взяти кредит під заставу квартири http://kommersant-kredit.ru/services/vzyat-kredit-pod-zalog-kvartiry-v-moskve/ . У цьому випадку на нерухомість буде накладено обтяження до моменту повного повернення взятої суми.

Послуги брокера при підготовці заявки в банк

При оформленні кредитного договору можуть бути кілька учасників:

 • Клієнт.
 • Кредитний брокер.
 • Банк.
  Звернення до брокера дає можливість клієнту бути впевненим в правильному оформленні документів, а також значно заощадити час на підготовку паперів та звернення в банк. Фахівці компанії знаходять підходящий варіант для позичальника, допомагають отримати позику, надають консультаційні послуги. Якщо оформлення кредитного договору проходить успішно, брокер отримує свій гонорар. Це вигідно для клієнта, оскільки він платить тільки при позитивному розгляді своєї заявки в банку.Причини, чому кредит під заставу квартири вигідний для позичальника:

  • Розрахунок суми в залежності від вартості житла. Клієнт отримує близько 75-80 відсотків від ринкової ціни на об’єкт.
  • Немає потреби у підтвердженні офіційного доходу позичальника, його кредитної історії.
  • Збереження прав на квартиру, можливість проживання в ній після оформлення договору з банком. Об’єкт переходить кредитній установі лише в разі неповернення суми позики.
  • Використання позики на свій розсуд. Отримані кошти не мають цільового призначення, клієнт сам приймає рішення, куди вони будуть направлені.
   Кредит під заставу квартири оформляється в мінімальний термін, весь процес може займати до п’яти робочих днів. Позичальнику потрібно пред’явити документ, що засвідчує особу, та папери, що підтверджують право володіння нерухомістю.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *