Класифікація багетів за матеріалом виготовлення

Сучасний ремонт в квартирі або будинку часто передбачає не тільки стандартний набір оздоблювальних робіт, але і повну зміну інтер’єру всіх приміщень. Здійснити це можна і за допомогою багетів, причому далеко не тільки стельових. Красиво буде виглядати, наприклад, картина, вставлена ​​в масивну раму, виготовлену з них. Замовити подібну продукцію можна в одній з багетних майстерень http://fotland.ru/baget , яких в Москві чимало. Про класифікацію описуваних виробів, виходячи з матеріалу їх виготовлення, варто розповісти докладніше.

З полівінілхлориду

Це недорогі пластикові багети. Створять завершений інтер’єр при мінімальних витратах. Однак у них є цілий ряд недоліків: вони швидко жовтіють (кіптява, сажа, сигаретний, автомобільний дим з вулиці – все це забарвлює ПВХ), мають малу механічну стійкість, досить крихкі.

Гіпсові

Позбавлені всіх недоліків пластикових. Декоративні багети такого типу вже давно використовуються для прикраси житлових будинків і квартир, з них виготовляють рами для картин, стельові обрамлення з ліпниною. Головним недоліком таких виробів є крихкість і порівняно велика вага.

З масиву дерева

Дорогі, вважаються елітними. Додадуть приміщенню вишуканий вигляд і навіть деяку аристократичність. Можуть прослужити довгі роки, однак слід враховувати, що будь-яке дерево, навіть найцінніших порід, без належного догляду або починає гнити (через підвищеній вологості), або висихають.

Купувати багети будь-яких типів найкраще у безпосередніх виробників: так вийде заощадити.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *