Як вибрати дитяче ліжечко?

Безсумнівно, народження первістка в сім’ї – це прекрасна подія, яка знаменує початок нової пори, повної радісних і веселих подій. Однак перед майбутніми батьками стоїть безліч завдань, які вони ніколи в своєму житті ще не вирішували. Купити дитяче ліжко http://mebel-begemotik.ru/mebel/3/16.html – одна з них, до того ж це дуже важливе питання, оскільки уві сні діти проводять значно більше часу, ніж дорослі.

Матеріал

На сьогоднішній день споживач може зустріти на ринку дитячі ліжечка переважно з наступних матеріалів: деревно-стружкові плити, пластик, метал і дерево. Найбільш оптимальним вибором стане саме металевий виріб, тому як лак на дереві, ДСП і ДВП може згубно вплинути на крихкий дитячий організм в ролі подразника або алергену. Крім цього, сучасні сплави легко піддаються чищенню і є вкрай міцними. Матрац підійде пружинний або з кокосової стружки, але ні в якому разі не поролоновий, тому що в ньому можуть завестися різні комахи.

Пристрій ліжечка

Необхідною умовою є наявність достатніх для провітрювання прорізів по всій площі виробу. На бічних стінках вони повинні складати від семи до дев’яти сантиметрів, щоб там не застрягли ні ніжки малюка, ні його голова. Також повинна запобігати можливість падіння на підлогу. Більш того, необхідно, щоб дно теж провітрювалось. Це потрібно для кращої циркуляції кисню. Кріплення регульованою бічною перегородкою повинні бути належним чином захищені від випадкової розблокування дитиною, інакше немає ніякої гарантії, що випадання з ліжечка не відбудеться.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *