Згинання металу: особливості та переваги

На сьогоднішній день досить поширене використання гідроабразивного методу обробки матеріалів. Такий спосіб різання металу має велику кількість позитивних особливостей. Практично в кожному великому населеному пункті є спеціалізовані організації, що здійснюють гидроабразивне різання металу http://www.sigma-tech.ru/ .

Чим цікавий метод?

Спочатку потрібно зазначити, що обладнання незамінне при обробці виробів з товстими стінками. Тільки такі верстати здатні забезпечити високу якість зрізу. Наприклад, при обробці листа товщиною близько 20 сантиметрів на матеріалі не з’являться задирки і окалини.

Поверхня під час різання не нагрівається, так як метод заснований на застосуванні води. Слід зазначити, що істотно економляться кошти на витратних матеріалах. Як абразив використовується піщана основа. Під час різання немає пилу, а також димових завіс. Чи не потрібно міняти зношені ріжучі елементи, стежити за їх гостротою.

Процес обробки за допомогою гідроабразіва здійснюється в один етап. Швидкість різання відбувається без затримки, незалежно від товщини оброблюваного металу. Устаткування відрізняється універсальністю. Його можна використовувати для різання сплавів, гуми, скла, пластику, а також різноманітних багатошарових матеріалів. Спосіб відрізняється безпекою, тому верстати можна встановлювати на підприємствах, де існує високий ризик виникнення вибуху.

Замовляти обробку металів за допомогою води і абразиву необхідно в тих організаціях, які мають хорошу репутацію серед клієнтів. Тільки так споживач знатиме, що роботу виконають якісно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *