Вибираємо передпокій правильно

Коридор є приміщенням, яке першим бачить будь-яка людина, який відвідав будинок або квартиру. Безумовно, передпокій повинен вписуватися в інтер’єр, але це далеко не всі критерії вибору даних виробів. Зараз в магазинах можна купити меблі з Німеччини http://www.mebel-de.ru/ та інших країн різних моделей. Деякі громадяни не знають, на які нюанси необхідно звертати увагу, купуючи передпокій.

Корисні поради

В коридорі житлового приміщення повино бути присутня шафа для верхнього одягу. Купуючи даний предмет меблів, варто ознайомитися з:

  • Його розмірами. Обов’язково слід враховувати висоту стель. Також треба знати, що вироби, глибина яких менше 50 сантиметрів, відрізняються поганий стійкістю. Через це з доводиться кріпити до стін коридорів.
  • Установленими ніжками. Краще віддавати перевагу предметам меблів з регульованими опорами. Це дозволить виставити шафу навіть на нерівній підлозі.
  • Типом дверей. Безумовно, самими недорогими є вироби з орними стулками. Якщо розглядати сучасні моделі, то слід звернути увагу на передпокої з розсувними дверима. Шафи купе дозволяють суттєво заощадити корисну площу.
    Великої уваги заслуговують матеріали, з яких зроблені предмети меблів. Корпуси виробів найчастіше виготовляють з ламінованого ДСП (винятком є ​​лише елітні меблі з натурального дерева). На ньому не повинно бути роздутих ділянок і подряпин. Їх наявність говорить про погану якість матеріалу. Слід звернути увагу на торці деталей (полиці, стоїки і т. д.). Вони обробляються спеціальною кромкою, яка може бути виготовлена ​​з паперу або пластика. Краще віддавати вибір другого варіанту, так як він більш стійкий до поліролі та миючих засобів. У хорошій передпокої обов’язково має бути велике дзеркало. Воно дозволить людині побачити себе в повний зріст і оцінити власний зовнішній вигляд перед виходом на вулицю.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *